shopping_cart0 Krepšelis

MokykisLengvai.lt

Rusų kalbos žinių lygio nustatymo testas su Eksperto išvados išdavimu (tinka dalyvaujant konkurse į valstybės tarnybą per VATIS)


25,00 €
1 vnt.
Apie prekę

Kadangi susirgo Ekspertė, rusų kalbos testo atlikimo su Eksperto išvada paslaugą (už 25 EUR) galėsime vėl teikti tik nuo 2023-09-26 d. Šiuo metu (iki 2023-09-26 dienos) galime pasiūlyti atlikti tik paprastą rusų kalbos lygio nustatymo testą (už 19 EUR) ir gauti pažymą apie jo rezultatus.

Rusų kalbos žinių lygio nustatymo testas su Eksperto išvados išdavimu (tinka dalyvaujant konkurse į valstybės tarnybą per VATIS sistemą). Testas atliekamas nuotoliniu būdu. Testą sudaro testas raštu ir trumpas (iki 5-10 min.) pokalbis žodžiu rusų kalba. Atlikus testą yra išduodama eksperto išvada, kuri tinkama dirbantiems valstybės tarnyboje ar dalyvaujantiems konkursuose į valstybės tarnybą.

Pagal testo rezultatus gali būti atitinkamai A1(žemiausias), A2, B1, B2, C1 ir C2(aukščiausias) lygiai. 

Su atliekančiau testą asmeniu bus sudaroma testo atlikimo sutartis (per elektroninę parduotuvę Mokykislengvai.lt įsigyjant testo atlikimo paslaugą yra patvirtinama, kad peskaityta ir sutinkama su šios paslaugos teikimo tipine sutartimi). Tipinė šios paslaugos teikimo sutartis yra pateikiama žemiau:

Testą, kurį reikės atlikti, išsiųsime nurodytu elektroniniu paštu tik gavus apmokėjimą (kai atliksite mokėjimą už testą - informuokite mus elektroniniu paštu viskaslengvai@gmail.com). Testą atlikti galima bet kuriuo metu per mėnesį laiko, tačiau, jeigu Jums pažyma reikalinga skubiai - pasistenkite testą atlikti kuo skubiau. Tuo atveju, jeigu negalite kažkuriuo metu atsiliepti telefonu (skambinsime darbo dienomis tarp 14 ir 20 val.) trumpam pokalbiui rusų kalba (iki 5-10 min.), parašykite šios paslaugos užsakymo metu (pildant duomenis) arba elektroniniu paštu viskaslengvai@gmail.com

Platesnė informacija apie organizuojamą lygio nustatymo testą galite rasti interneto svetainėje www.viskaslengvai.lt, arba tiesiog paspaudus čia.

Taip pat rekomenduojame perskaityti dažniausiai užduodamus klausimus apie žinių lygio nustatymo testą čia.

Iškilus neaiškumams bei dėl papildomos informacijos galite kreiptis elektroniniu paštu viskaslengvai@gmail.com (šiuo elektroniniu paštu Jūsų laiškų laukiame bet kuriuo Jums patogiu laiku, į Jūsų laiškus stengsimės atsakyti kiek įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 1 darbo dieną). 

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

© 2023. Visos teisės saugomos.