shopping_cart0 Krepšelis

MokykisLengvai.lt

KAIP PIRKTI?


Kaip pirkti per elektroninę parduotuvę MokykisLengvai.lt?

1. pasirinkti norimą įsigyti paslaugą iš pateiktų pasiūlymų;

2. peržiūrėti visą reikiamą informaciją ir sąlygas;

3. Paspausti „Įdėti į krepšelį“;

4. Paspausti „Pereiti į užsakymo procesą“;

5. Suvesti prašomus duomenis, pasirinkti apmokėjimo būdą:

5.1 per Payserą (atsidariusiame puslapyje pasirinkite priimtiniausią apmokėjimo būdą);

5.2. Bankiniu pervedimu (pasirinkus šį mokėjimo būdą į Jūsų elektroninio pašto dėžutę bus atsiųstas laiškas, kuriame bus nurodyta apmokėjimo informacija. Pagal elektroniniame laiške esančia apmokėjimo informaciją ir pateiktą sąskaitą (elektroniniame laiške esanti nuoroda) atlikite mokėjimą bankiniu pavedimu. Mokėjimą įskaitysime, kai gausime Jūsų atliktą bankinį pervedimą).

6. Paspausti „Patvirtinti užsakymą“, jei atsiranda užrašas "Luktelėkite..." - šiek tiek (iki 1 minutės) palaukite;

7. Apmokėkite už paslaugas pasirinku apmokėjimo būdu.

8. Įsigijus kursus per www.mokykislengvai.lt elektroninę parduotuvę, būtina užsiregistruoti į kursus (arba suderinti individualių kursų laiką) el.paštu viskaslengvai@gmail.com . Registruojantis el.paštu viskaslengvai@gmail.com būtina nurodyti vardą, pavardę bei kursus (užsiėmimus), į kuriuos norite užsiregistruoti.

9. Iškilus neaiškumams dėl naudojimosi www.mokykislengvai.lt elektronine parduotuve, pirkėjas turi teisę kreiptis į elektroninę parduotuvę www.mokykislengvai.lt administruojančią įmonę el.paštu viskaslengvai@gmail.com (šiuo elektroniniu paštu klientų laiškai laukiami bet kuriuo Jiems patogiu laiku, į klientų elektroninius laiškus stengsimasi atsakyti kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per 1 darbo dieną).

10. Platesnę informaciję apie UAB "Viskas lengvai" organizuojamus mokymus pirkėjas gali sužinoti UAB "Viskas lengvai" internetinėje svetainėje www.viskaslengvai.lt

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

© 2023. Visos teisės saugomos.