shopping_cart0 Krepšelis

MokykisLengvai.lt

Rusų kalbos žinių lygio nustatymo testas


19,00 €
1 vnt.
Apie prekę

Rusų kalbos žinių lygio nustatymo testas. Testas atliekamas nuotoliniu būdu.

Nežinote savo rusų kalbos lygio? Galite atlikti rusų kalbos žinių lygio nustatymo testą nuotoliniu būdu. Atlikusiems testą išduodame pažymą apie lygio nustatymo testo rezultatus. Pagal testo rezultatus gali būti atitinkamai A1 (žemiausias), A2, B1, B2, C1 ir C2 (aukščiausias) lygiai. 

Su atliekančiau testą asmeniu bus sudaroma testo atlikimo sutartis (per elektroninę parduotuvę Mokykislengvai.lt įsigyjant testo atlikimo paslaugą yra patvirtinama, kad peskaityta ir sutinkama su šios paslaugos teikimo tipine sutartimi). Tipinė šios paslaugos teikimo sutartis yra pateikiama žemiau:

Mūsų pasirašyta ir antapaudu patvirtinta sutartis bus išsiųsta elektroniniu paštu kartu su testu tik gavus apmokėjimą už testą. Kai atliksite mokėjimą - informuokite mus elektroniniu paštu viskaslengvai@gmail.com . Testą atlikti galima bet kuriuo metu per mėnesį laiko, tačiau, jeigu Jums pažyma reikalinga skubiai - pasistenkite testą atlikti kuo skubiau.

Platesnė informacija apie organizuojamą lygio nustatymo testą galite rasti interneto svetainėje www.viskaslengvai.lt, arba tiesiog paspaudus čia.

Taip pat rekomenduojame perskaityti dažniausiai užduodamus klausimus apie žinių lygio nustatymo testą čia.

Iškilus neaiškumams bei dėl papildomos informacijos galite kreiptis elektroniniu paštu viskaslengvai@gmail.com (šiuo elektroniniu paštu Jūsų laiškų laukiame bet kuriuo Jums patogiu laiku, į Jūsų laiškus stengsimės atsakyti kiek įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 1 darbo dieną). 

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

© 2024. Visos teisės saugomos.