shopping_cart0 Krepšelis

MokykisLengvai.lt

Individualus anglų kalbos užsiėmimas nuotoliniu būdu per SKYPE (trukmė 60 min., 1 užsiėmimas -15 EUR)


15,00 €
1 vnt.
Apie prekę

Individualūs anglų kalbos kursai per Skype - efektyvus ir labai patogus mokymosi būdas. Mokytis Jūs galite būdami bet kurioje vietoje – Lietuvoje ar užsienyje. Individualių užsiėmimų laikas, intensyumas bei apimtis yra derinami individualiai.

Vieno individualaus anglų kalbos užsiėmimo per Skype (60 min.) kaina vienam asmeniui 15,00 EUR.

Individualių Skype užsiėmimų laikas, intensyvumas bei apimtis yra derinami individualiai (atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus bei mūsų galimybes). Individualūs anglų kalbos Skype užsiėmimai gali vykti suderintu laiku darbo dienomis dieną ir vakarais. Individualius kursus organizuojame šiems lygiams: A1 (pradedantiesiems), A2 (šiek tiek pažengusiems), B1 (pažengusiems) ir B2 (stipriau pažengusiems).

Kadangi individualūs anglų kalbos užsiėmimai per Skype vyksta suderintu laiku, tuo atveju, jeigu Jums yra tinkamas tik koks nors konkretus laikas, rekomenduojame prieš įsigyjant individualius anglų kalbos Skype užsiėmimus  per elektroninę parduotuvę Mokykislengvai.lt , pasiteirauti ar yra laisvas Jūsų norimas laikas. Pasiteirauti (ir rezervuoti norimą laiką) galite el.paštu viskaslengvai@gmail.com (šiuo elektroniniu paštu Jūsų laiškų laukiame bet kuriuo Jums patogiu laiku, į Jūsų elektroninius laiškus stengsimės atsakyti kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per 1 darbo dieną).

Įsigijus individualius anglų kalbos Skype užsiėmimus per elektroninę parduotuvę Mokykislengvai.lt, nepamirškite užsiregistruoti į šiuos užsiėmimus. Užsiregistruoti galite el.paštu viskaslengvai@gmail.com . Pradėti mokytis individualiuose užsiėmimuose galite per 1 mėnesį nuo jų įsigijimo (ir apmokėjimo) per elektroninę parduotuvę.

Kadangi elektroninė parduotuvė veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, užsiėmimus per šią elektroninę parduotuvę Jūs galite įsigyti Jums patogiu laiku.

Platesnė informacija apie organizuojamus kursus yra pateikiama www.viskaslengvai.lt

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

© 2024. Visos teisės saugomos.