shopping_cart0 Krepšelis

MokykisLengvai.lt

Anglų kalb. žinių lygio nustatymo testas "Oxford Online Placement Test" (tinka dalyvauti konkurse į valstybės tarnybą)


34,00 €
1 vnt.
Apie prekę

Anglų kalbos žinių lygio nustatymo testas "Oxford Online Placement Test". Šis testas yra tinkamas dalyvaujant konkursuose į valstybės tarnautojų pozicijas ir teikiant dokumentus policijos ir kitiems pareigūnams. Testas atliekamas nuotoliniu būdu. Mūsų turimais duomenimis švietimo įstaigų vadovams ir darbuotojams užtenka ir paprasto anglų kalbos testo, tačiau, kad neįvyktų nesusipratimų, tai rekomenduojame pasitikslinti toje įstaigoje, kuriai ketinate pateikti dokumentą.

Atlikusiems testą išduodame pažymą apie lygio nustatymo testo rezultatus. Pagal testo rezultatus gali būti atitinkamai A1 (žemiausias), A2, B1, B2, C1 ir C2 (aukščiausias) lygiai. Ši pažyma yra tinkama dalyvaujant koknursuose į valstybės tarnybą ir teikiant dokumentus per VATIS sistemą.

Su atliekančiau testą asmeniu bus sudaroma testo atlikimo sutartis (per elektroninę parduotuvę Mokykislengvai.lt įsigyjant testo atlikimo paslaugą yra patvirtinama, kad peskaityta ir sutinkama su šios paslaugos teikimo tipine sutartimi). Tipinė šios paslaugos teikimo sutartis yra pateikiama žemiau:

Klientui atliekant „Oxford Online Placement Test“ testą, bus išsiųsti kliento elektroniniu paštu prisijungimai prie „Oxford Online Placement Test“ testavimo sistemos. Klientas šį testą turi atlikti iš anksto sutartu konkrečiu laiku, kuris gali būti ne vėliau kaip per 30 dienų nuo registracijos dienos (testo atlikimo laiką būtina iš anksto suderinti). Klientas testą atlieka prisijungęs prie testavimo sistemos. Testo atlikimui skiriama ne daugiau kaip 80 min.

Atkreiptinas dėmesys, kad mūsų pasirašyta ir antsapaudu patvirtinta sutartis bus išsiųsta elektroniniu paštu tik gavus apmokėjimą už testą. Kai atliksite mokėjimą - informuokite mus elektroniniu paštu viskaslengvai@gmail.com . Testą atlikti galima bet kuriuo metu (iš anksto suderintu konkrečiu laiku)  per 30 dienų nuo registracijos dienos, tačiau, tačiau jeigu Jums pažyma reikalinga skubiai - pasistenkite testą atlikti kuo skubiau.

Platesnė informacija apie organizuojamą lygio nustatymo testą galite rasti interneto svetainėje www.viskaslengvai.lt, arba tiesiog paspaudus čia.

Taip pat rekomenduojame perskaityti dažniausiai užduodamus klausimus apie žinių lygio nustatymo testą čia.

Iškilus neaiškumams bei dėl papildomos informacijos galite kreiptis elektroniniu paštu viskaslengvai@gmail.com (šiuo elektroniniu paštu Jūsų laiškų laukiame bet kuriuo Jums patogiu laiku, į Jūsų laiškus stengsimės atsakyti kiek įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 1 darbo dieną). 

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

© 2024. Visos teisės saugomos.